Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Neden Yüksek Kaliteli İçerik SEO İçin Önemlidir Patalina Gedong?

1 answers:

Bağlantıların oluşturulması Bir SEO yaklaşımının temel bileşenlerinden biri olmaya devam etti. Linkler, belirli web Bir sitesinin güvenilirliğini doğrulamak için sayfa sırası alan geçer adlarından. Mevcut bağlantı kurma teknikleri, yararlarına bağlı olarak gelen bağlantıları çizecek içeriğin yaratılmasına vurgu yapar.

Bağlantı kurmak için içeriği neden kullandığımızı anlamamız gerekir. Alan Adi yetkilileri ve PageRank, web sitenize olan bağlantı sayısının ötesine odaklanır ve önemini bağlantıların Google ve onaylar kalitesini - curso de fotografia digital pdf 2012 form. Bir bağlantıyı Bir atıf olarak kullanmak, değerli görür ve sırayla layık görülür.

Semalt Digital Services'in Kıdemli Satış Müdürü Ryan Adang, büyük içeriğin neden Ek avantajlarla birlikte geldiğini ve Daha iyi bağlantılar kurduğunu açıkça ortaya koyuyor.

İçerik Olmadan Bağlantıları Oluşturmanın Tehlikeleri

1. Spam tetikliyor

Google, herhangi Bir destekleyici bilgi olmadan içerik yayınlayanlara dikkat ediyor ve Bir sıralama cezası Île sonuçlanabilecek Bir uyarı ister.

2. Yazı tipi bulunabilirliği

Editörler büyük bilgiler için AC olduklarından, düzenleme ve yayınlama için içerik açısından zengin yüksek otoriteye olan talep artmaktadır.

3. Anahtar kelime fırsatları

Anahtar kelimeler, yapı bağlantılarının vazgeçilmez Bir parçası olmaya devam etmektedir. Bağlantıda içerik yoksa, belirli Bir anahtar kelimenin optimizasyonu kaybedilebilir.

4. fedakarlıkları İtibar

Bilgi olmadan Bir bağlantı oluşturulduğunda kaybolup bulanık olabilecek, içerikle bağlantı yayınlamakla birlikte gelen marka itibarı gibi ileriye dönük kazançlar vardır.

5..Yetki etkileri

İçerik olmadan bağlantılar gönderirseniz veya şüpheli görülebilirseniz, yetkinizle karşı karşıya kalabilirsiniz.

6. Bağlamsal boşluklar

Bağlantınızı bağlamaya ve BOS Bir bağlantı yayınlayarak, önerilen en iyi trafiği almaya fırsat bulamazsınız.

İçeriği Olmayan Linklerin Kazanılacağı Firma Günleri Var

1. Kırık link binası

SEO için kötü sayılan kırık linkleri kendiliğinden temizleyen Bir yazılım aracının kullanılması tekniği vardır, Daha sonra bunları onarımcılar için webmaster'a gönderebilirsiniz. kırık Sunulan linklerin için biri nya, içerikte olacağı için bu linkten avantaj elde edersiniz.

2. Yorumlar ve forumlar

Forumların uzmanları katı Hale geldiğinden, yorumlar ve forumlar web aracılığıyla Bir sitesine Bir bağlantı gizlemek için büyük Bir içeriğe sahip olmak gerekir.

3. Nofollow bağlantılar

Bu, yetkilileri geçmediği için bağlantınızı herhangi Bir Google ceza kefili Île postalamanın kolay Bir yolunu sunar. Bu şekilde, bağlantı tarafından oluşturulan yönlendirme trafiğinden yararlanabilirsiniz.

4. Donor, ortak tanıma listeleri

Bir kuruluşla ortaklık kurmak veya web sitesine para bağışlamak, ana sayfada Bir bağlantı kazanabilir.

5. Kaynak listeleri

Çevrimiçi Bir organizasyona destek vermek ukuranana yüksek kaliteli Bir kantong kazandırabilir.

6. Görüntüler

İnsanlar yüksek kaliteli görüntülere çekilir ve onu kullanmak istediklerinde daima orijinal kaynak bağlantısına başvururlar.

Sonunda, içeriksiz bağlar kurmak mümkündür ve verdikleri alan Adi yetkisinin Tam değerini elde edebilir. Bunun zaman tasarrufu gibi avantajları bulunmakla birlikte, içerik tabanlı bağlantı kurma en etkili ve en güvenli seçenektir. İçerik, SEO'nun başlıca gücünü oluşturmaktadır.

November 29, 2017