Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: kasalahan SEO İnsanlar Ne Zaman E-Ticaret Web Sitesi Çalıştırın Do

1 answers:

E-ticaret SEO özellikle bunu doğru yapmayı bilenler için Bir altın madeni olabilir. Ukuran Orada SEO öğretmek için iddia birçok kişi var, ancak genellikle yanıltıcı bilgi Île biter.

Semalt Digital Layanan uzmanı Jason Adler, e-ticaret için SEO'yu çalıştıran kişileri yanlış yönlendiren yaygın yanlış anlamaları açıklıyor.

1. SEO herşeyi düzeltir

Aslında, SEO satış üzerinde Bir etkisi vardır, ancak diğer pazarlama kanalları da önemli Bir rol oynamaktadır - efest luc v4 4 bay lcd usb charger. Eşlik Eden satışları sürerken, yalnızca web Bir sitesini sıralamak değil, birçok faktöre dikkat edilmesi gerekir. SEO satışları arttırır, ancak ürün teslimatı da rekabetçi olmalıdır. Rekabetteki diğer faktörler, ürün sunumu, pazarlama, kullanışlılık, ve fiyatlandırma çok Daha fazlası olabilir. Yalnızca teknik SEO'ya odaklanmak sizi kolayca yanıltabilir.

2. Kategori sayfaları önemli değil

Kategori sayfaları, Daha fazla anahtar kelime eklemek için kullanılan platformlardır. Semalt Website Analizer gibi Bir aracı kullanarak, kategorilerinize ekleyebileceğiniz uzun kuyruk anahtar kelimeler bulabilirsiniz. Meta başlığını, H1 etiketini, meta açıklaması, URL'yi ve WebCrawler'ın bu kategorileri dizine eklemesi için vücut içeriğinizi (varsa) ngaoptimalkeun etmek zaman önerilir nya.

3. Harici web sitelerindeki içeriği çoğaltmak yanlış

Rafine içeriği sitenize almak iyi Bir karar olabilir. Bununla birlikte, Geri Alma konusunda da iyi olmalısın..Örneğin Amazon, sitelerinin en üst sıralarda yer alması için açıklamasını yeniden kullanarak çok büyük Bir kar elde ediyor. Güçlü Bir Geri gönderme stratejisine sahipler.

4. 'Bir boyut, herkese uyuyor' araştırmacı niyet tahmini

Kategorideki sayfaları ziyaretçiler için yem olarak kullanan blog yazarlarından asla vazgeçmeyin. İnsanlar çoğunlukla iki nedenden dolayı internette sörf yapıyor. araştırıyor İlki. Bir piyasayı öğrenmeye çalışıyor olabilir veya Bir şeyler hakkında belirli bilgi toplamaya çalışıyor olabilir. Bu kişiye yalnızca bilgiye ihtiyaç duyulur ve satışlarını o belirli örneğe yönlendirmez. İkinci sebep Ise Bir satin Alma işlemi yapmak. Birisi Bir ürün satin almaya hazır olabilir. Bu tür ziyaretçiler, satış için en uygun ürün ve kategori sayfalarına yönlendirilmelidir. Yem ve anahtar tekniği, başarısız talimatlar nedeniyle istekli Bir müşterinin eksik olmasına neden olabilir.

5. İncelemeler SEO'ya yardımcı olmuyor

İncelemeler, arama motorlarında Daha üst sırada yer almanın yoludur Bir. Ayrıca, incelemeler, müşterilerin web sitenize olan güvenini ve arttırır güveni. Çoğu alıcı, Bir satin Alma işlemi yapmadan Sakali yorumları okumaya eğilimlidir. İyi Bir inceleme stratejisi, Google tarafından endekslendi, mutlaka SEO çabalarınızı iltifat edecektir. İncelemeler aynı zamanda web sitenizdeki Bir kullanıcının katılım süresini de artırır. Amazon, çok fazla satış yapmalarını sağlayan ürün incelemelerini gerçekleştirmekte başarılıdır.

E-ticaret, Pek çok yanlış anlamayla sarsılan teknik Bir alandır. İnsanlar yalnızca SEO gibi Internét pazarlamasının yönlerine dayanıyor ancak diğer dijital pazarlama tekniklerinden memnun değiller. Yukarıda listelenen ipuçlarını kullanarak, izlenecek Bir gerçekle yoksaymak için yanlış konsepti ayırt edebilirsiniz. Sonuçta, Bir pazarlama internét kampanyasının genel hedefi genellikle yol açan ve sonuç olarak dönüşümleri artıran Bir konudur.

November 29, 2017