Back to Question Center
0

Semalt Payları Mobil Loka Performansını İyileştirmek İçin SEO Önerileri

1 answers:

Cep telefonları yavaş yavaş Internét erişiminin başlıca aracı olarak masaüstlerini değiştiriyor. Araştırmalar, Mobil web erişiminin 2017 yılına kadar% 36,54 'ü aştığını gösteriyor. Telefonlar, web çoğu sitesi trafiğinin% 4'ünden fazlasını kapsıyor. Ayrıca, Google, web Bir sitesinin Mobil sitesinin verdiği yanıtın, Google'ın "Mobilegeddon" güncellemesinin 2017 güncellemesi sonrasında sıralama üzerinde etkili olacağını açıkladı - cavi elettrici colorati per lampade.

Çoğu cep telefonu tarayıcısı, Java veya web sitesi çerezleriyle uyumlu olmayabilir. Dolayısıyla, bu sınırlamalardan ötürü Mobil deneyim büyük olasılıkla etkileyici olacaktır. Internét pazarlamacılar için temel olarak cep telefonu kullanımını düşündüğümüzde, akıllı telefon kullanıcılarını içeren özel Nis var. Bu trafik segmentini elde etmek isteyenler, cep telefonlarında masaüstlerinden Daha hızlı yüklenebilen Mobil dostu web siteleri üretmelidir.

Semalt Digital Services'in uzmanı Jason Adler, Mobil sitelerin geliştirilmesine yönelik su ipuçlarını önerir.

1. situs Mobil entegrasyonu sonradan düşünülmemeli

Mobil cihazlara yanıt veren Bir web sitesi hazırlamak birincil Bir hedeftir. Web geliştirme mümkün olduğunca çok sayıda durumu dahil etmeye başlar başlamaz bu çalışma başlamalıdır. Akıllı telefondan gelen ziyaretçilerin, masaüstü bilgisayarlardan gelen ziyaretçilerin sayısından Daha büyük Bir rakama gireceğini unutmayın

2. Basit situs Bir tasarlayın

Mobil web siteniz birden fazla Mobil platformda ve tarayıcıda sorunsuzca çalışmalıdır. Sadelik dönüşümün anahtarıdır..Ziyaretçilerin, aradıkları içeriği sitenizi yükledikleri anda bulmalarını sağlamak için yeterince akıllıca olur. Güvenliği de geliştirmeyi unutmayın. Çoğu siber saldırı, bu Mobil sitelerde olabilecek hassas şahısları hedef alır.

3. Öncelikli içeriği en üstüne koy

Bir Mobil cihazda kaydırma, özellikle yavaş bağlantı hızlarında, telaşlıdır genellikle. Hassas bilgiler, Bir kullanıcıyı harekete geçirici mesajlaşma prosedürleri gerçekleştirmek veya alakalı bilgi sızdırmak için yerleştirilebilir. Düşük öncelikli içerikle başlamak, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek yerine ziyaretçilerini kaybedebilir.

4. Kullanıcılarınızdan Geri bildirimlerini isteyin

Web sitenizi kullanan kişilerle düzenli bağlantı iyi Bir alışkanlıktır. İnsanlar için kurulmuş web Bir sitesi çeşitli sektörlerde ilerleme kaydetmek için geribildirimine bağlı.

5. Bant genişliği için ngaoptimalkeun edin

Geliştiriciler, tahsis edilen bant genişliğine hızlı yanıt vermek için Mobil siteleri ngaoptimalkeun etmelidir. Mobil web sitesi için mevcut olan kaynaklar, sayfaları yüklemek için en AZ yer kaplamalıdır. Unutmayın, çoğu müşteri putra derece dengesiz Bir Mobil şebeke planında telefon internét kullanır.

6. Gelişmelere açık olun

Sıfırdan iyi Bir kullanıcı arabirimi oluşturmak zordur. Mevcut ve Yeni özelliklerle ilgili sürekli deneme ve iyileştirme ortamı yaratmak yaratıcıdır. Düzenli olarak iyileştirme yapmak böcekleri düzeltmeye ve web sitesinin yanıtını iyileştirmeye yardımcı olabilir.

performansınızı situs Mobil ngaoptimalkeun etmek, web Bir sitesi tasarlarken göz önüne alınması gereken çok önemli Bir faktördür. İyi Bir situs Mobil, sıralamayı etkilemekle kalmaz, aynı zamanda müşterilere etkileyici Bir tarama deneyimi yaşatır ve bu sayede dönüşüm sağlıyor. Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek, akıllı telefon kullanıcıları için Mobil uyumlu Bir arayüzle duyarlı Bir web sitesi hazırlamak mümkündür. Mobil sitenin iyileştirilmesi sitenin genel performansı üzerinde olumlu Bir etkiye sahiptir ve Bir hedefe ulaşmasına yardımcı olabilir.

November 29, 2017